می گذرد روزگار ...

نمی دونم تا حالا اسباب کشی کردی یا نه ؟ من یک بار تو دنیای واقعی تجربه ش کردم . یک سال پیش بود . می دونی هنوز هم گاهی _ مثل دیشب _ خواب خونه قبلیمون رو می بینم . خواب می بینم توش قدم می زنم ، چرخ میزنم ، نفس می کشم ، دلبستگی دارم ...

نمی دونم تا حالا شده مجبور بشی از جایی که بهش دلبستگی داری ، دور شی و بری ؟ یکی از همسایه ها ، یکی که خودشو آشنای تو و دوست تو می دونه اونقدر اذیتت کنه و یواشکی پشت پنجره ی خونت بشینه و با چشم هایی که محرم نیست بهت خیره بشه و حرف های بی ربط بزنه که عطای خونت رو به لقاش ببخشی و تو دلت بگی تا دلبسته تر نشدم  بذارمش به امون خدا و برم ؟

الهی که نشده باشه اما دلیل اینکه من مجبور شدم دلبستگیم رو عوض کنم ، جوری که حتی مجبور شدم سر در خونم رو هم عوض کنم و حتی و حتی سرویس دهنده که برای من مثل اینه که برم یه شهر دیگه زندگی کنم ،  وجود فردی هست که امیدوارم بتونم ببخشمش .

می دونی وقتی خواستم وارد این خونه بشم به خودم قول دادم یه لبخند همچین پت و پهن بزنم و بعد بیام تو . دور این خونه چرخ زدم و دلم می خواد سعی کنم عاشقش بشم و اینجا رو هم مثل اونجا دوست داشته باشم _ حتی اگه گاهی خواب ماه ایوان اون خونه رو ببینم  < الان خودتون حس کنین چقدر ناراحتم >_  .

بازم چشمم رو می چرخونم دور تا دور این خونه وبه خودم دلداری می دم . اصلا می بینید یک تشت آب خنک شاعرانه هم آوردم و پاهامو گذاشتم توش تا این دلم آروم شه . آخه می گن پاها قلب دوم آدمه . هم تو این خونه هم تو اون خونه می گذرد روزگار ... اما افسوس به حال و روز همچین ادمایی با دنیایی که برا خودشون ساختن .

بگذریم . یه چیز دیگه بگم .

الان یک عدد بهار هستم که مامان و باباش با هم دعوا کردن . از این دعواهای نمک زندگی زن و شوهری البته . الان هم بابایی رفته واسه خودش تو این فلاکس کوچیکه چای سبز - که هیچ وقت مامان براش درست نمی کنه -  درستیده و نشسته جلو تلوزیون و داره با خیال راحت برا خودشو اخبار گوش می کنه . اینقده بامزه ...

ما زن ها که وقتی قهریم همش تو دلمون حرص می خوریم من دلم می خواد بفهمم این آقایون وقتی قهرن دارن به چی فکر می کنن واقعا که اینقدر ریلکس نشون می دن ؟

+ یا امام رضا . اولین تصویری که به دیوار این خونه می زنم به برکت اسم شماست . یا غریب الغربا.

                            

/ 5 نظر / 4 بازدید
حدیث

سلام عزیزم!!خونه ی جدید مبارک بانو... واقعاخداوند به راه راست هدایتش کنه!!ناراحت نباش انشاالله چراغ اینجاهمیشه روشن باشه وهمراه باشادی وخبرهای خوشی که منتظرشی...

حدیث

سلام عزیزم!!خونه ی جدید مبارک بانو... واقعاخداوند به راه راست هدایتش کنه!!ناراحت نباش انشاالله چراغ اینجاهمیشه روشن باشه وهمراه باشادی وخبرهای خوشی که منتظرشی...

لیلی

سلام بهار جان خونه نو مبارک[لبخند]چرا؟ مگه چی شده بود؟ کی اذیتت کرده؟ به هر حال امیدوارم اینجا راحت باشی. واقعا راست می گی منم دوست دارم ببینم بعد دعوا مردا به چی فکر می کنن!

آوا

سلام عزیزم . منزل نو مبارک . الهی که مهرش به دل نازنینت بشینه .[ماچ][قلب]

لاله

خوش اومدی . امیدوارم اینجا راحت باشی و فقط از لحظه های خوشی بنویسی و لبخندت همیشه از ته دلت باشه . ببخش منو . لطفا هر بار که اومدی آدرس وبتو زیر کامنتت بنویس . آخه پرشینو نمیشه توی وبلاگ دوستان ثبت کنم و حافظه ی لاله رو هم که خوب میشناسی :(‌ بازم امید به بخشش دارم . الهی که لحظه هات سرشار از شادی . عشق و آرامش باشه ..