طاعت از دست نیاید،گنهی باید کرد / در دل یار به هر شیوه رهی باید کرد ...

فکر می کنم عنوان پست ، عنوان یکی از پست های یک دوست وبلاگی بود که چندی قبل خوندم و به دلم نشست . اما بیاد ندارم کدوم وبلاگ . اگه گذرش افتاد بر من ببخشه .

+ دلم می خواد بنویسم ... از هر دری ... حتی از اون بلوز بافتنی دکولته ای که قرار بود ببافم و حالا که تموم شده من عاشقش شدم:) ... اما راستش ذهنم زیادی مشغوله و اصلا تمرکز کافی ندارم . همیشه هر وقت قراره یه تحولی تو زندگیم ایجاد بشه همین طوری میشم . این مسئله ی طرحم و بیمارستان و رفت و آمدی که این روزا با یه سری رئیس روسا دارم خیلی درگیرم کرده . دعا کنید به زودی و با آرامش بیام . دعا کنید شرایط کاریم اونی بشه که هر روز با اشتیاق برم سر کار . فردا معلوم بشه ، شاید ... 

+ اولین جلسه ی نشست من و همسری طبق دستورات و تکنیک های مشاور انجام شد . دیروز، تو یه عصر حمعه ی پاییزی سرد . روی صندلی عقب ماشینمون که بخار گرم نفس هامون روی شیشه هاش ، دورمون حریم کشیده بود و جون می داد برای نقاشی های من ... خوب بود ... تونستیم با گفت و گوی آروم و منطقی 4 قانون مهم برای زندگی مشترکمون وضع کنیم :) هر دومون یه دفترچه داریم که اصول و منشور منحصر به فرد زندگی خودمون رو توش می نویسیم و قراره تا همیشه بهش پایبند باشیم انشااله ...        و من خدا رو شاکرم .

دارم بیش از هر زمان دیگه ای به حقیقت این موضوع فکر می کنم که ماجراهای زندگی ما مثل دانه های انار منظم و با تدبیر کنار هم چیده شده ... " و او خالقیست دانای سنجیده کار"

                                               

/ 4 نظر / 28 بازدید
درسا

بهار بالاخره تصمیم گرفتی کدوم بیمارستان بری؟ آفرین بهت. پس بالاخره نشست برگزار شد. بهار هر کسی مثل تو این قدرتو نداره که بعد از این همه مسائل و مشکلات بازم اینقدر قوی و پابرجا بمونه. معلومه که واسه زندگیت ارزش قائلی. ایشالا همیشه دور دونفره هاتون یه حریم امن باشه. مثل دستای مهربون و حمایتگر خدا.[ماچ] راستی بهار خالنواده ها در جریان مشاوره رفتنتون هستن؟ اونا هم قراره بیان؟(یک عدد درسای نگران بهار)

آشتی

خیلی خوشحالم برات. چون قراره یه جا پر از نشاط کار کنی. خودت به شادی محیط کمک میکنی ولی از تجربه بقیه در کمال تواضع، نهایت استفاده رو میبری. چه خوبه که از حالا برای زندگی تون قانون میذارید![قلب]

نرگس

خداروشكر كه همه چي خوبه

آنا

بهار جان آرامش جریان پیدا کرده تو نوشته هات ... انشالا پایدار باشه عزیزم[ماچ]